O nas

Świetnie, że jesteś!

Założona w 2008 roku, LASERTECHNIKA specjalizuje się w kompleksowych usługach obróbki metalu, które wyznaczają standardy w dziedzinie cięcia laserowego i plazmowego, gięcia, gratowania oraz zaokrąglania/zatępiania krawędzi. Nasze przedsiębiorstwo, od początku swojego istnienia, skupia się na dostarczaniu rozwiązań o najwyższej jakości, co osiągamy dzięki zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego.

Jakość!

Naszą specjalnością jest wykorzystywanie innowacyjnych technologii, które pozwalają nam na precyzyjne i powtarzalne wykonanie komponentów przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Pragniemy podkreślić naszą elastyczność i gotowość do dostosowywania się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jesteśmy otwarci zarówno na realizację dużych, kompleksowych zleceń, jak i na produkcję pojedynczych, unikatowych elementów.

Doświadczenie!

Nasze wieloletnie doświadczenie, ciągły rozwój oraz inwestycje w najnowsze technologie pozwoliły nam stać się cenionym dostawcą produktów i usług dla wielu firm z Polski oraz Unii Europejskiej. Dążymy do bycia partnerem, który nie tylko realizuje zlecenia, ale także wspiera rozwój biznesu naszych klientów poprzez dostarczanie rozwiązań na najwyższym poziomie.

 

Zapraszamy do współpracy!

Wierzymy, że nasz sukces opiera się na sukcesie naszych klientów, dlatego zawsze stawiamy na jakość, innowacyjność i profesjonalizm w każdym aspekcie naszej działalności. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszym usługom.

Nasz park maszynowy

TRUMPF TruLaser 1 x 5040 fiber 10kW, 5 x 5030 fiber 12kW Dzięki laserowi na ciele stałym o mocy do 12 kW osiąga się imponujące posuwy. Systemy wspomagające zapewniają większą niż kiedykolwiek produktywność i niezawodność całej metody obróbki. Zaangażowanie operatora jest niewielkie, czasy przestoju maszyny minimalne.
LoadMaster załadunek Uniwersalna jednostka załadowcza LoadMaster automatycznie zaopatruje maszynę w arkusze surowego materiału. Ssawka próżniowa przemieszcza blachy ze stacji załadowczej do zmieniacza palet i odkłada je tamże. Obrobione arkusze blachy można wygodnie odbierać ręcznie. LoadMaster zapewnia bezpieczeństwo procesów i wysoką produktywność przy niskich kosztach – dla wszystkich obrabiarek laserowych 2D i każdej grubości blachy.
LiftMaster załadunek i rozładunek / sortowanie detali Zastosowanie systemu LiftMaster Compact pozwala na w pełni zautomatyzowany załadunek i rozładunek blach. Takie rozwiązanie znacząco wpływa na wydajność pracy lasera i optymalizację produkcji. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu, miejsca i środków.
TruStore 3040 automatyczny system magazynowy TruStore to system regałów, który jest perfekcyjnie zaprojektowany do wycinarek laserowych firmy TRUMPF. Całkowita pojemność magazynu 170 ton Nośność na każdą paletę 5 ton Format arkusza blachy 4096x2048 mm Automatyczna praca wielu zmian możliwa dzięki dużej pojemności magazynowej Krótsze czasy cyklu z niezależną windą Eliminacja uszkodzeń blach, poprzez automatyczny załadunek.
LiftMaster Compact załadunek i rozładunek LiftMaster Compact to najszybsza i najbardziej kompaktowa jednostka załadowcza i rozładowcza w ofercie firmy TRUMPF. To dynamiczne i zmienne rozwiązanie w zakresie automatyzacji ma szczególne znaczenie dla czasu obróbki arkuszy, zarówno w połączeniu z magazynem, jak i bez niego. Urządzenie zajmuje niewiele miejsca i zapewnia oszczędność czasu oraz pieniędzy dzięki krótkim cyklom trwającym 90 sekund.
TruBend 5320 Długość gięcia 4040 mm, Siła nacisku 320t
TruBend 3100 Długość gięcia 3000 mm, Siła nacisku 100t
DURMA AD-Servo 30135 Długość gięcia 3000 mm, Siła nacisku 135t
TRUMPF TruLaser Tube 5000 fiber TruLaser Tube 5000 fiber charakteryzuje się wyjątkowym wykorzystaniem mocy lasera na ciele stałym, ustanawiając nowe standardy w branży. Dla naszych klientów oznacza to znacząco skrócony czas obróbki oraz możliwość pracy z szerokim spektrum rur i profili. Najnowsza generacja tej maszyny jeszcze bardziej podnosi poprzeczkę. Obserwujemy wzrost produktywności, maszyna radzi sobie z cięższymi rurami, a większa moc lasera umożliwia cięcie grubszego materiału.
Szlifierka taśmowa Costa MD4 – CV 1150 Usuwa zadziory, grat oraz tępi pstre krawędzie przedmiotu obrabianego pozostające po cięciu laserowym. Dzięki stępieniu krawędzi przed malowaniem farba ma większą powierzchnię styku i eliminowane jest tzw. czernienie krawędzi. Minimalny wymiar detalu 50x50 mm. Maksymalna szerokość detalu 1100 mm.
Szlifierka do obróbki powierzchni NS Machuines DM1100 ZC Minimalny wymiar detalu 10 x 10 mm. Maksymalna szerokość detalu 1100 mm.

Obsługujemy branże

Nawiąż współpracę